LÉČEBNÁ KÚRA BONUS na 14 dní - ZVÝHODNĚNÉ TERMÍNY S 25% SLEVOU
již nezobrazovat

Františkolázeňské listy

Buďte s námi v obraze

Chcete vědět, co je ve Františkových Lázních nového? Seznámit se s kulturním programem na nejbližší dny, přečíst si rozhovory se slavnými i méně slavnými (ale neméně zajímavými) osobnostmi? Prolistujte si nejnovější vydání tradičních Františkolázeňských listů. Najdete v nich celou řadu zajímavostí a užitečných tipů pro příjemně strávený pobyt v našem městě.

Františkolázeňské listy pro vás vydáváme šestkrát ročně a jsou vám ZDARMA k dispozici na recepcích všech našich lázeňských hotelů. Nejen aktuální vydání, ale i starší čísla si můžete přečíst také v digitální podobě po rozkliknutí odkazů níže.


Aktuální vydání

Září/Říjen
Jakým významným pomocníkem se mohou stát Františkovy Lázně v doléčení stavů po rakovině prsu se dozvíte v novém dvojčísle Františkolázeňských listů v rozhovoru s onkologem Doc. MUDr. Lubošem Holubcem, Ph.D.,MBA a MUDr. Alexanderem Mirským. S MUDr. Antonem Gavlasem, primářem lázeňského hotelu Belvedere se ohlédneme za jeho neuvěřitelnými padesáti lety v pozici lázeňského specialisty. A představíme vám i zcela novou lázeňskou proceduru, kde hlavní roli hraje vodík.
Stáhnout

Archiv

2023 2022 2021 2020 2019 2018