vip club františkovy lázně

S námi jste ve výhodě!

Úvod › VIP CLUB FRANZENSBAD

Staňte se členy VIP Clubu Františkovy Lázně

Cílem a úkolem VIP Clubu Františkovy Lázně je poskytování maximální možné péče pro hosty lázeňských hotelů Pawlik - Aquaforum, Tři lilie, Belvedere, Dr. Adler, Metropol a Luisa/Jesenius, kterým nabízí exklusivní výhody nejen v těchto hotelech, ale také u mnoha místních partnerů.

Při čerpání zboží a služeb ve výše zmíněných hotelech vás odměníme cenovým zvýhodněním a věrnostními body, které budeme připisovat na vaše klientské konto (25 Kč hotelové útraty = 1 věrnostní bod).

 

Stáhněte si přihlášku

Vyplněnou přihlášku zašlete, prosím, na uvedenou adresu, nebo ji odevzdejte u pracovníka VIP Clubu Františkovy Lázně nebo na recepci lázeňského hotelu. Podmínky VIP Clubu Františkovy Lázně naleznete zde. 

STANDARDNÍ ČLENSTVÍ

Rezervovali jste si závazně pobyt nebo jste již hostem v některém z hotelů Pawlik, Tři lilie, Belvedere, Dr. Adler, Metropol a Luisa? Potom máte nárok na bezplatné členství ve VIP Clubu Františkovy Lázně a můžete ihned začít sbírat hodnotné věrnostní body a využívat níže uvedených výhod.

PRÉMIOVÉ ČLENSTVÍ

Využíváte pravidelně služeb lázeňských hotelů Pawlik, Tři lilie, Belvedere, Dr. Adler, Metropol a Luisa a máte již nasbíráno 5000 věrnostních bodů? Potom patříte k našim prémiovým členům a obdržíte od nás jako dárek stříbrnou kartu, se kterou máte nárok na všechny níže uvedené výhody.

ZLATÉ ČLENSTVÍ

Využíváte velmi často služeb lázeňských hotelů Pawlik, Tři lilie, Belvedere, Dr. Adler,  Metropol a Luisa a nasbírali jste již minimálně 10 000 věrnostních bodů: Potom patříte do okruhu našich vážených hostů. Za Vaši věrnost Vám děkujeme zlatou kartou, se kterou máte nárok čerpat všechny níže uvedené výhody.

AQUAFORUM CLUB STANDARD

Výhody

 

Přehled partnerů a výhod naleznete vždy v aktuálním vydání Františkolázeňských listů

AQUAFORUM CLUB PREMIUM

Výhody

AQUAFORUM CLUB GOLD

Výhody

Poznámky

*Všechny uvedené slevy a výhody platí pouze během pobytu pro hosty ubytované ve Spa Resortu PAWLIK - AQUAFORUM, nebo v lázeňských hotelech Tři lilie, Belvedere, Dr. Adler, Metropol a Luisa/Jesenius.VIP Club Františkovy Lázně

Za vámi do hotelu - vyřiďte si klubové záležitosti v komfortu hotelu

Konzultační hodiny

Kontakt

Telefon: 354 206 448
vipclub@frantiskovylazne.cz

VIP klubovna

Nároční 13/11

Františkovy Lázně

Otevírací doba: denně 10 - 17 h

© Lázně Františkovy Lázně a.s.