VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ OD JEŽÍŠKA

VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ OD JEŽÍŠKA

Při svých předvánočních toulkách po Zemi se Ježíšek stavil i u nás ve Františkových Lázních. A nechal nám tu pro vás dopis, ve kterém si můžete napsat o jakýkoliv pobyt z naší nabídky. Pokud byste si tedy v novém roce rádi dopřáli pár dní zaslouženého rozmazlování, dopis vyplňte a jediným kliknutím pošlete přímo za Ježíškem do nebe.

Bohužel ani Ježíšek není všemocný, ale slíbil nám, že minimálně jednomu z vás přání určitě splní. A kdo ví, třeba těch překvapení bude nakonec víc…

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá od 10. prosince 2019 do 20. prosince 2019.
 2. Pořadatelem soutěže je akciová společnost Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.
 3. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo vyplní a odešle soutěžní formulář. Ze soutěže jsou vyloučeni uživatelé se zjevně nepravdivou identitou. Ze soutěže budou vyloučeni soutěžící, kteří zašlou více než jednu odpověď na soutěžní otázku. Hry se mohou zúčastnit pouze osoby, nikoliv firmy nebo skupiny jakéhokoliv druhu.
 4. Výherce soutěže bude určen nejpozději v následující pracovní den po dni, kdy soutěž končí.
 5. Jeden soutěžící se smí zúčastnit pouze jeden.
 6. Výhra je přenosná a může být darována. Nesmí být prodána nebo jinak dále komerčně využívána.
 7. Fanoušci budou o výhře informováni mailem a jejich jméno a město bude zveřejněno na internetových stránkách společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s., případně v jejich tiskovinách. Souhlas se zveřejněním jména a města je podmínkou účasti v soutěži a podmínkou platnosti výhry.
 8. Pokud je výhrou pobyt, pořadatel si vyhrazuje právo změnit místo (hotel) pobytu podle aktuálních volných ubytovacích kapacit.
 9. Výhry jsou platné 6 měsíců od data jejich oznámení. Po uplynutí této doby nevyužité výhry propadají.
 10. Soutěže se nesmějí zúčastnit zaměstnanci pořadatele, zaměstnanci jiných subjektů podílejících se na organizaci této soutěže a jejich přímí příbuzní.
 11. O reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Ceny nejsou soudně vymahatelné.

Logo Medispa Logo Svaz Léčebných Lázní Logo Asociace hotelů a restaurací

Náhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru

Františkovy Lázně

CS DE

František

© Lázně Františkovy Lázně a.s.