
Františkovy Lázně pro rodiny s dětmi
Františkovy Lázně nejsou nudné! Naopak, jsou skvělým místem pro rodinnou dovolenou se spoustou zábavy pro děti a s mnoha možnostmi pro aktivní trávení volného času.
Speciální nabídka pro děti*
U vybraných pobytových balíčků máme speciální akci pro děti na hotelový pobyt
Cena s polopenzí:
Pawlik-Aquaforum: děti 0-5 let ZDARMA, 6-10 let 800 Kč/noc, 11-17 let 1 200 Kč/noc
Hotel Metropol: děti 0-5 let zdarma, 6-10 let 600 Kč/noc, 11-17 let 1 000 Kč/noc
Cena se snídaní:
Tři lilie: děti 0-5 let ZDARMA, 6-10 let 500 Kč/noc, 11-17 let 700 Kč/noc
Hotel Metropol: děti 0-5 let zdarma, 6-10 let 500 Kč/noc, 11-17 let 700 Kč/noc
PŘÍMO VE MĚSTĚ
-
Akvapark Aquaforum - je největším a nejkrásnějším akvaparkem českých lázeňských měst, je ideální pro doplnění léčebných a relaxačních procedur. A samozřejmě nabízí mmnoho zábavy jak pro děti, tak i pro dospělé.
- Frantovláček – kouzelné svezení ulicemi města slavným Frantovláčkem je nejen zábavné, ale i poučné. Dozvíte se různé zajímavosti a prohlédnete si nejdůležitější pamětihodnosti.
- Game centrum (pouze pro klienty Spa Resortu PAWLIK-AQUAFORUM) – dětský koutek pro nejmenší a centrum s videohrami pro malé i velké hráče.
- Půjčovna kol a elektrokol - půjčte si kola a udělejte si výlet do okolí!
- Mikrovláček – příjemné svezení pro celou rodinu lesoparkem z centra města až k rybníku Amerika.
- Rybník Amerika a minizoo – ať už pěšky nebo mikrovláčkem, malý výlet s procházkou k františkolázeňské minizoo a k rybníku Amerika stojí za to. Můžete si také půjčit loďku a užít si plavbu.
*Speciální akce platí v těchto termínech: 4.2. - 19.3.2023, 6. - 10.4.2023 a 28.5. - 3.9.2023

V TĚSNÉ BLÍZKOSTI FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍ
- Komorní hůrka – vylezte na sopku! Sopka sice už dávno nechrlí lávu, ale je zde malá naučná stezka. Najdete ji pouhé 3 km od Františkových Lázní, místo je dostupné pěšky, na kole i autem.
- Hrad Seeberg – 6 km od Františkových Lázní najdete krásný zrekonstruovaný hrad s ukázkami starých strojů a řemesel i s výstavou historického oblečení a vybavení domácnosti.
- Soos – jedna z nejvyhledávanějších atrakcí v regionu. Naučná stezka krajinou plnou slatinišť a rašenilišť s bublajícími bahenními „sopkami“. V sousedství je záchranná stanice pro zraněná zvířata a v létě je zde možnost svezení úzkorozchodným důlním vláčkem.
- Hartoušovské mofety – k podobným bahenním sopkám jako na Soosu si můžete „přičichnout“ u nedaleké obce Hartoušov. Překvapí vás unikátní přírodní atrakce uprostřed krásné přírody.
- Chebský hrad – impozantní císařská štaufská falc s černou věží postavenou z lávového kamene z nedaleké sopky Komorní Hůrka. Věž s krásnou vyhlídkou, alchymistická dílna, historické zbraně. V letní sezóně jsou zde často pořádány akce pro děti.
- Cheb – krajinka a lanové centrum – pod chebským hradem najdete na obou březích řeky Ohře velký veřejný sportovní areál s přírodním lanovým centrem. Nechybí dětské hřiště a vodní hřiště, občerstvení a workoutové hřiště. V chebském podhradí se v létě pořádají koncerty a různé akce.

V OKOLÍ 15 KM
- Kartarena a Jumparena – venkovní i vnitřní závodní dráha pro motokáry. K dispozici jsou benzínové i elektrické stroje pro juniory i pro skutečné závodníky. V Jumparéně na vás čekají trampolíny, lezecká stěna, ninja dráha nebo spider wall.
- Střelnice Jimi – vyzkoušejte si skutečnou střelbu pod dohledem střeleckého instruktora. K dispozici je velký výběr dlouhých i krátkých zbraní, od pistolí až po vojenské pušky. Zábava a skvělý zážitek pro velké i malé střelce od 10 let.
- Skanzen Doubrava – nedaleko Chebu můžete navštívit zajímavou vesnickou památkovou rezervaci s ukázkami staré techniky a řemesel.
Vyberte si pobyt
Letní prázdniny v Aquaforu
Platnost nabídky do: | 04.09.2023 |
Cena za os/noc od: | 2 350 Kč/den |
Počet nocí: | min. 7 |
Počet procedur: | 5/týden |
Stravování: | polopenze |
Dovolená s koupáním
Platnost nabídky do: | 04.09.2023 |
Cena za os/noc od: | 1 300 Kč/den |
Počet nocí: | min. 2 |
Počet procedur: | 0/pobyt |
Stravování: | snídaně |