Časté dotazy

FAQ

Úvod › Časté dotazy

Obecné dotazy

 • Kdy mohu nastoupit na pobyt a do kolika hodin musím při odjezdu opustit pokoj tzv. check in, check out?
  Nástup na pobyt je možný kdykoliv po 13 hod. Pokoj je nutné opustit do 10 hod.
 • Pokud za mnou přijede návštěva, je možné pro ni zajistit ubytování v některém z vašich lázeňských hotelů?
  Ano, je to samozřejmě možné. Všechny hotely nabízí nejen klasické lázeňské pobyty, ale také hotelové ubytování, krátkodobé pobyty či speciální zvýhodněné pobytové akce. Platný ceník k jednotlivým typům pobytů naleznete na našich webových stránkách.
 • Mohu si někde uschovat zavazadla, v případě, že bych z Františkových Lázní odjížděl/a později?
  Ano, Vaše zavazadla Vám rádi uschováme na recepci hotelu, ve kterém jste ubytován/a.
 • Pokud přijedu do lázní vlastním vozem, mám zde možnost parkování?
  Hlídané parkoviště vám rádi objednáme na recepci lázeňského hotelu, ve kterém jste ubytován/a. Některé lázeňské hotely nabízejí parkoviště přímo před hotelem (Imperial, Pawlik - Aquaforum, Belvedere, Dr. Adler, Metropol a Luisa/Jesenius). Další možností parkování je centrální hlídané parkoviště společnosti LFL a.s. nebo je také možné využít nehlídaného parkoviště za areálem Aquafora.
 • Které hotely nabízí „procedury pod jednou střechou“?
  Kompletní balneocentrum se všemi procedurami nabízí lázeňské hotely Metropol, Imperial, Belvedere, Dr. Adler. Lázeňský hotel Pawlik - Aquaforum je propojen s Císařskými lázněmi krytou podzemní chodbou, kde se nachází balneocentrum se slatinnými zábaly a především slatinnými koupelemi. V roce 2017 byla v prvním patře Aquafora otevřena nová lázeňská klinika, která nabízí širokou škálu procedur včetně nových moderních přístrojů
 • Pokud mám pobyt s polopenzí, je možné přikoupit si plnou penzi?
  Ano, obědy lze samozřejmě dokoupit ve všech našich hotelech. Doplatky za stravu se liší dle jednotlivých hotelů. Aktuální přehled doplatků za polo, resp. plnou penzi můžete nalézt v cenovém ujednání.
 • Mohu si objednat odvoz k lázeňskému hotelu z nádraží či od autobusu?
  Ano, z nedalekého nádraží je možnost objednání taxi. Autobusová zastávka se nachází přímo v centru, odkud je to do všech hotelů blízko.
 • Jak můžu platit za pobyt a služby? Je u vás možné platit kartou?
  Ano, je to možné. Na recepci můžete platit jak hotově, tak i kreditní kartou nebo můžete pobyt uhradit předem bankovním příkazem k úhradě. Akceptujeme kreditní karty VISA, EuroCard/MasterCard, Maestro, American express, Diners Club, BW/zálohy z BYZNYS Win. K platbě lze využít i poukázky.

Pro lázeňské hotely Belvedere, Dr. Adler, Metropol, Royal, Radbuza

 • SODEXO - pass – Gastro, Dárkový, Bonus, Flexi, Fokus, Holiday, Relax, Vital a Cafeteria/ePASS, Flexi Pass CARD
 • EDENRED - Ticket -  Holiday a Multi
 • CHEQUE DEJENEUR - Šek dovolená, Unišek+, Cadhoc - dárkový šek, Unišek

Pro lázeňské hotely Pawlik - Aquaforum, Luisa/Jesenius

 • SODEXO - pass – Gastro, Gastro Pass CARD, Dárkový, Bonus, Fokus, Holiday, Relax, Vital a Cafeteria/ePASS, Flexi Pass CARD
 • EDENRED - Ticket -  Holiday a Multi
 • CHEQUE DEJENEUR - Šek dovolená, Unišek+, Cadhoc - dárkový šek, Unišek

Platební karty a poukázky

 • Nabízíte možnost zakoupení dárkových poukazů?
  Ano, dárkový poukaz vám rádi připravíme, vystavíme a zašleme poštou včetně doprovodného informačního materiálu. Dárkový poukaz vám můžeme také zaslat na vaše přání e-mailem.
  Nabízíme dárkové poukazy na jméno obdarované osoby a na vámi vybraný konkrétní léčebný či relaxační pobyt, případně poukaz na nákup služeb v hodnotách 1 000, 3 000, 5 000 nebo 10 000 Kč.
 • Nabízíte možnost praní prádla?
  Ano, každý hotel vám zajistí praní prádla za poplatek. Výše poplatků Vám bude sdělena na recepci hotelu, kde jste ubytován/a.
 • Rád bych v lázních vyplnil čas sportem. Je možné si u vás zapůjčit kolo?
  Kolo vám rádi zapůjčíme v lázeňském hotelu Pawlik - aquaforum, kde se nachází nová půjčovna jízdních kol (horských, městských či dětských) tzv. Bike station. V případě, že si přivezete kolo vlastní, je možné si ho v hotelu uschovat.
  Milovníci sportu mohou dále využívat Aquafora – největšího a nejkrásnějšího akvaparku českých lázní s krytými i venkovními bazény.
  Příjemné prostředí parků vybízí k procházkám, nordic walkingové hole si můžete vypůjčit na recepcích lázeňských hotelů nebo v Infocentru František. Dále si můžete zahrát miniaturgolf, ruské kuželky nebo petanque u lázeňského hotelu Imperial. Poblíž místního fotbalového hřiště se vám nabízí možnost zahrát si tenis. V okolí se nachází 12 golfových hřišť, nejbližší a to 18jamkové najdete ve vzdálenosti ca 6 km od Františkových Lázních v městečku Hazlov.
 • Je u Vás možnost připojení na internet?
  Ano, WiFi připojení nabízíme ve všech lázeňských hotelech, ve 4hvězdičkových bez poplatku a ve 3hvězdičkových za poplatek. V prostorách recepce (baru, haly či společenské místnosti) je volně k dispozici všem hotelovým hostům počítač s internetem. 
 • Jaký je rozdíl mezi kategoriemi ubytováni?
  Kategorie ubytování se liší dle jednotlivých lázeňských hotelů. Všeobecně je možné říci, že se kategorie odlišují velikostí, vybaveností a polohou pokojů. Tedy čím vyšší kategorie ubytování, tím větší a klidnější pokoj převážně s výhledem do parku či na Národní třídu.

Logo Medispa Logo Svaz Léčebných Lázní Logo Asociace hotelů a restaurací

Náhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru

Františkovy Lázně

CS DE

František Lázeňské pobyty jsou bezpečné

© Lázně Františkovy Lázně a.s.